Gottovo tělo odmítá léky!

Ukazuje se, že pojistka chystaného megakoncertu, kterou obezřetně uzavřela manželka Karla Gotta (78) Ivana Gottová (42), byla správným krokem. Na Mistra se totiž lepí infekce jedna za druhou.

Musel teď zrušit své vystoupení na koncertu Mariky Gombitové (61) v Košicích a nikdo neví, zda ho v létě zase něco neporazí. Momentálně opět zápasí se záhadnou virózou, která má zákeřný průběh. Lékaři mu doteď nasazovali jeden druh antibiotik, na který si jeho tělo už zvyklo a přestaly účinkovat, takže nasadili nová, která zaberou, a Karel je nedostává v tabletách, ale v infúzích.

Také vás může zajímat ...

Není však hospitalizovaný, nýbrž špitálu na Karlově náměstí dojíždí. Zde mu napíchnou žílu a čeká zhruba hodinu a půl, než se roztok s antibiotiky do těla vpraví.

Zda zvládne červnovou show, na niž je už prodáno skoro 15 000 lístků, to nikdo neví…

S Marikou si Karel na 1. máje nezazpíval.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...