Gottův hrob musela pohlídat policie

Obavy, že se na hřbitově na pražských Malvazinkách budou o Dušičkách u hrobu Mistra Karla Gotta (†80) srocovat davy, přiměly policii k nasazení pořádkových sil.

Správa hřbitova prosila jeho fanynky a fanoušky, aby přišli už v pátek, a nikoli o víkendu, ale příliš platné to nebylo. „Zajedu o víkendu k hrobu s kytičkou a svíčkou. Jsou to první Dušičky, kdy má Kája svůj hrob,“ sdělila jedna z tisíců obdivovatelek.

Také vás může zajímat ...
Hrob zlatého slavíka je kultovnim místem.

A podle toho to na místě vypadalo, policie nepolicie, nouzový stav nenouzový stav. Zástupy se převalily přes Malvazinky jako stádo slonů, hrob byl obsypán svíčkami, květinami (i v kořenáčích), andělíčky a malovanými kamínky, často s včelkou Májou. Jeden andělíček nesl iniciály Lucie Bílé (54), která se musela mihnout hřbitovem inkognito, nikdo ji totiž neviděl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama