Gregorová proti synovi! Vztahy ve slavné rodině jsou na bodu mrazu!

V poslední době se to v rodině Brzobohatých pořádně otřásá v základech. Vztahy v rodině Brzobohatých jsou stále hluboce u nuly kvůli návratu Hany Gregorové (66) k rebelskému zajíčkovi Ondřeji Koptíkovi (34).

A tak se Hana rozhodla, že nepřijde na jednu ze dvou premiér nového muzikálu, které byly pro jejího syna Ondřeje Brzobohatého (35) velice důležité. Bylo to pro něho velké zklamání. Principálka a uznávaná herečka měla pravděpodobně důležitější věci na práci.

Také vás může zajímat ...

Na premiéře ale nechyběla aspoň jeho manželka Taťána Gregor Brzobohatá (30). Ondřej si na svém soukromí velmi zakládá a tak se straní ze života své skandální matky, neboť nechce být spojován s jejími průšvihy s mladým milencem.

Bylo mu líto, že ho máma nepřišla podpořit a přišla o velké ovace, kterých se mu po premiéře dostalo. Uklidní se ještě někdy napjaté rodinné vztahy?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...