Gregorová se zbavila milence Koptíka?

Nové spekulace o starém vztahu vyvstaly poté, co herečka a principálka Hana Gregorová (68) vyrazila na svůj řadový domeček, který má už řadu let v maďarské obci Rajka u slovenských hranic.

Ten vzbuzoval nelibost místních obyvatel – paní Hana si ho pořídila, když hrála ve slovenských seriálech, pak tam ale přestala jezdit a zahrada bídně zarůstala lebedou. Letos návštěvy obnovila, jezdila sem se svým milencem Ondřejem Koptíkem (37), který se tu musel činit, jak na vilce, tak na zahrádce, aby domek prokoukl.

Také vás může zajímat ...

Teď sem ale rezolutní herečka dorazila sama, byla viděna v okolí, ale jen bez Koptíka. Ten přitom už několik let od chvíle, kdy ho Hana vzala na milost, seká vzorně latinu a chová se téměř jako poslušný submisivní synáček.

Skoro to vypadá, že se snažil zbytečně a vdova po legendárním Radkovi Brzobohatém (†79) mu ukázala dveře. Přestal jí snad Ondřej vyhovovat? Nebo jí jen hlídá její pražský byt?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama