Gregorovi dostali padáka z bytu

Velké stěhování probíhalo a dosud probíhá u hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého (35) a jeho manželky, modelky Taťány Gregor Kuchařové (30). Dostali výpověď z pronajatého bytu v centru Prahy, protože prý ho majitel chce prodat, takový je alespoň oficiální důvod.

Se stěhováním pomáhají přátelé, vidět je i Ondřejova sestra Rola Brzobohatá (40). Podiv ale vzbuzuje, na jaké adresy stěhované proudily. Gregorovi si totiž najali hned dva byty, a sice jeden na pražském Újezdě a druhý o pár set metrů dál na Smíchově. Znamená to snad, že manželství, uzavřené s takovou slávou před pouhými dvěma lety, je v troskách a Ondřej s Táňou spolu už bydlet nebudou?

Také vás může zajímat ...

Jsme snad svědky dělení majetku? Pro Ondřeje by to bylo už druhé zkrachovalé manželství, tak doufejme v jiné vysvětlení.

Ale jaké?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...