Grilované hovězí špízy s chorizem

Suroviny:  500 g mletého hovězího masa  ½ červené cibule  2 stroužky česneku  2 špetky papriky  20 g oregana  1 vejce  2 klobásy chorizo  olivový olej

Postup:  V míse smícháme mleté maso, cibuli, česnek, oregano a vajíčko, vše dobře promícháme.

Ze směsi vytvoříme kuličky o velikosti menšího golfového míčku.  Připravené kuličky napichujeme na špejle a prokládáme je kolečky chorizo klobásy. Dle chuti můžeme na špejli přidat i cibuli nebo cherry rajčátka.

Masové kuličky před grilováním lehce zmáčkneme na plocho. Špízy pokapeme olivovým olejem.  Připravíme gril a rozpálíme ho na střední žár. Špízy grilujeme 3–4 minuty z každé strany. Hotové špízy sundáme z grilu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama