Habera dobrovolně trpí pro svou lásku

Místo, aby byl slovenský zpěvák Pavol Habera (56) rád, že konečně tráví společnou dovolenou se svou partnerkou modelkou Danielou Peštovou (47), museli si jeho fanoušci vyslechnout spíše pořádnou stížnost na jeho drahou polovičku.

„Když moje žena nakupuje. Nuda na umření. A teta ve výloze nechce komunikovat a mám hlad,“ vypisuje postupně všechny útrapy stráveného odpoledne na jedné ze svých sociálních sítí, kde připojil i ztrápenou fotku po boku umělé figuríny. Odpolední idylka se tak pro známého porotce populární soutěže SuperStar proměnila podle jeho vlastních slov v pěkné utrpení.

Také vás může zajímat ...

Možná si jen chtěl lídr skupiny Team trochu počechrat sebevědomí. Protože odezva jeho obdivovatelek na sebe nenechala dlouho čekat a hned dostal několik nabídek na příjemné a rychlé vysvobození.

Co na to asi řekla Daniela?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...