Habera se vydal na lov holubů

Některé hvězdy šoubyznysu propadají pocitu, že ať udělají jakoukoli blbost, je to státnický čin hodný zaznamenání a publikace.

Jedním z takových nesebekritických jedinců je slovenský zpěvák a kytarista Pavol Habera (55), který je i po mnoha letech opojen soužitím s bývalou modelkou Danielou Peštovou (46). Neustále publikuje jejich společné fotky, asi aby udržel ve veřejném povědomí svoji vadnoucí osobnost. Naposledy na svůj profil lípl fotku, na níž se své partnerce šťourá malíčkem v nose. Co tím chtěl muzikant říci?

Chtěl ukázat, kam všude jí může strkat prsty? V tom případě nutno přiznat, že se uživatelům sociálních sítí mohl naskytnout i horší pohled. Nebo mu šlo o humor? Někdo by mu měl šetrně sdělit (a vlastně i dalším celebritám), že vtip by měl mít aspoň náznak pointy.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...