Hádají se kvůli dítěti?

Co všechno dokáže obětovat, aby jí současný vztah s mladším partnerem vydržel?

Vztah Lucie Borhyové (42) s mladším podnikatelem Michalem Smečkou (31) se už roky nikam neposunul. A právě teď se zdá, že to by mohl být velký problém!

Více než čtyři roky žije moderátorka Televizních Novin Lucie Borhyová (42) po boku podnikatele Michala Smečky (31) a přestože už velmi dlouhou dobu říká, že by se nebránila rozšíření rodiny o společné miminko, zatím se stále nic neděje. Okolí se tak začíná ptát, co za tím vězí?

Také vás může zajímat ...

Příroda řekla dost?

Jednou z možností je, že se Lucii s Michalem prostě nedaří. Sice už má dvě děti, ale s každým dalším přibývajícím rokem a jiným partnerem je snaha po početí sázkou do loterie, kde se rapidně snižuje šance na výhru.

Přeci jen už má Borhyová na krku čtyři křížky, a to z biologického hlediska není ideální věk na mateřství. Najdou se sice výjimky a obzvlášť mezi slavnými ženami jich v posledních letech přibývá, ale ne každé to prostě vyjde.

A moderátorka je podle všeho natolik pokorná a vděčná za dvě zdravé děti, že by zřejmě nešla proti přírodě cestou lékařských zásahů, které jsou k tělu ženy často velmi nešetrné a mohou napáchat nenávratné zdravotní škody.

Lucie už ve svůj vztah nevěří?

Není však vyloučeno, že Lucie prostě jen zvážila všechna pro a proti a rozhodla se myšlenky na třetího potomka vzdát. Svoji roli v tom mohl sehrát i fakt, že většina lidí je už skoro rok kvůli protiepidemickým opatřením doma s velmi omezeným kontaktem s okolním světem, a to je pro všechny vztahy velká prověrka.

Že by si Borhyová najednou nebyla svým vztahem tak jistá, a myšlenka, že by do něj přivedla dalšího človíčka ji najednou začala děsit?

A tak či tak, Lucie si musí být vědoma toho, že možná právě tohle téma bude tím, které je s jejím přítelem rozdělí. Protože jen málokterý muž netouží splodit vlastního potomka a pokud se mu toho od partnerky nedostane, často odejde za jinou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama