Hádka o rozchodu se opět vyostřila?

V zákulisí se spekuluje o tom, jestli se herečka Alice Bendová (45) veřejně neponižuje na internetu kvůli tomu, aby nepřišla o svého mladšího přítele Michala Topola (32). Zdá se totiž, že se krize mezi nimi dost vyhrotila! Nedávno se zdálo, že Alice rezignovala na svůj vzhled.

Nejenže značně přibrala, ale patrně ji ani nezajímalo, jak se oblékala. Vypadá to, že to začalo vadit jejímu partnerovi, který ji to dal zřejmě dost najevo. Teď Alice sdělila, že se sebou hodlá konečně něco dělat! Začala totiž dost řešit své tělo na sociálních sítích, až by to někomu mohlo připadat směšné.

Také vás může zajímat ...
Alice asi začala mít strach, že ji může její mladý koloušek rychle pustit k vodě.

Příznivcům prozradila, že bude chodit cvičit a užívat prášky na spalování tuků. Zdá se, že změna by to mohla být radikální, protože zveřejnila fotografii postavy, které by chtěla co nejdříve docílit. Čím dál častěji se navíc chlubí společnými snímky s Topolem, s kterými dříve šetřila a na sociální sítě moc nepřidávala.

Očividně si dopřávají nadmíru romantických chvil a gurmánských zážitků. Otázkou je, jak dlouho tato snaha Bendové vydrží. Přece jenom je o ní známo, že je dost umanutá. Snad nepromarní svoji šanci, aby se nakonec ještě nemusela rozloučit se svým mladším kolouškem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...