Hádky kvůli výchově

Herečka IVANA ANDRLOVÁ (59) je známá především jako pohádková princezna. Poslední dobou na ni ale režiséři jaksi zapomínají. Nucené volno se tak snaží užívat si s vnučkou, ale ani to občas nevychází podle jejích plánů.

O pořádnou roli už delší dobu nezavadila, a začíná ji to velmi trápit. Herečka Ivana Andrlová (59), známá například z pohádky Princ a Večernice, nebo Princové jsou na draka, by ráda dostala nějakou větší a smysluplnou roli.Pomalu, ale jistě jí začíná docházet, že režiséři na ni nejspíš zapomněli.

Také vás může zajímat ...

Jinak si totiž nedokáže vysvětlit, proč už delší dobu nebyla obsazená do nějaké větší role. Svou depresi z nedostatku práce se však snaží utišit časem, který tráví se svou dvouletou vnučkou.Ta ji totiž vždy dokáže přivést na jiné myšlenky a herečka je rázem hrdou a šťastnou babičkou. Vůči některým vnuččiným zvykům má však výhrady.

Snaží se jí to zatrhnout

Andrlové se celkově nelíbí, jak dnešní děti lpí na digitálním světě. Za její doby to prý takhle vůbec nebylo a děti byli nadšené především z hraček. Dnes už je ale vše jinak a většinu dětí vidí přilepených k mobilům. Nechce, aby její vnučka byla stejný případ, a proto se toho snaží vyvarovat.

Když se tedy teprve dvouletá holčička dožaduje telefonu, Andrlová jí to ihned zatrhne s tím, že mohou dělat i jiné věci. Nově začala i mobil schovávat, aby si ho malá nevšimla a tím pádem na něj ani nemyslela. Podobné metody se snažila vštípit do paměti i své dceři Míše (29). Byla by ráda, kdyby na malou uplatňovala stejné metody, ale tu to mělo spíš rozčílit.

Má si hledět svého

Míša byla vždy trochu rebel a Ivana s ní měla často problémy. Obě se hádaly a stály si za svým a ani jedna nechtěla ustoupit. Proto dnes Ivanu ani nepřekvapilo, že Míša si prý nepřála, aby se jí Ivana pletla do výchovy. Naopak to přijala a nechá tedy svou dceru věci dělat po svém, i když by jí mohla jistě dobře poradit. Nadšená ovšem z jejího přístupu není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...