Hádky o penězích

Jsou manželé už desítky let, ale v určitých věcech se stále neshodují. Zpěvačka Hana Zagorová (72) není zrovna šetřivou ženou, a jak už v minulosti přiznala, všechny peníze by nejraději „rozfofrovala“. Její manžel Štefan Margita (62) je ale pravý opak.

Také vás může zajímat ...

Rád by šetřil každou korunu, protože se neví, co je čeká v budoucnu. Chce mít jakousi finanční jistotu, ale jeho žena na to prý kašle. Žije teď a chce si to užívat. Manželé se navíc chystají na dovolenou do Španělska.

Mají tam vlastní dům, takže je to nevyjde příliš draho, ale Margita by i tak moc rád na dovolené ušetřil. Zagorová se těší na drahé luxusní restaurace, na druhou stranu Štefan by rád nakupoval a vařil doma. Budou jejich dovolenou provázet samé hádky a stres? To zjistíme podle toho, v jaké se vrátí náladě. Po dovolených si prý rádi od sebe dávají pauzu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...