Hádky s dcerou kvůli nejmladšímu členu rodiny

Přestože je Eva Holubová (61) ve své roli sekretářky v seriálu Slunečná poměrně protivná, ve skutečnosti je jejím pravým opakem. S lidmi ve svém okolí se snaží vycházet a být velmi ohleduplná.

Ale ani tak se někdy prostě nedokáže vyhnout konfliktům. Jeden se rozhořel mezi ní a její dcerou Karolínou (26), se kterou tráví prázdniny v jejich dome na Sicílii. Tentokrát tam sebou totiž mají nového člena rodiny. Tím je dceřina adoptovaná fenka Ella.

Také vás může zajímat ...
Pejsek jí pořádně zkomplikoval život

A právě ta se stala zdrojem problémů. Eva si totiž není schopná zapamatovat její jméno a neustále ho komolí. A dceři už dochází trpělivost. Dokonce tak moc, že ji okřikla před statisíci jejími fanoušky během vysílání na sociální síti. „Mami, to je Ella!” rozkřikla se Karolína na svoji matku.

Eva se sice omluvila a snažila se vše obrátit v žert, nešlo si ale nevšimnout, že ji konflikt s milovanou dcerou mrzí. Na problém ale nakonec našla elegantní řešení. Pro střapatého pejska z útulku si společně vymyslely přezdívku. Tím zajistily, že už snad k podobným vyhroceným situacím v budoucnu docházet nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...