Hádky utužují jejich manželství

Ačkoli ve společnosti působí jako téměř dokonalý pár, ve skutečnosti to mezi hercem ze Slunečné Romanem Tomešem (32) a jeho manželkou Michaelou Tomešovou (29) někdy pořádně vře.

„Řekla bych férově, že jsem dost velká hysterka. Nechám se snadno převálcovat emocemi,“ přiznala Tomešová. „U nás doma je to Itálie,“ říká Roman. Přestože se ale hádají poměrně často, prý to jejich vztahu naopak pomáhá.

Také vás může zajímat ...

Nejspíš se vždy pročistí vzduch a emoce ustanou. Rozhodně to je lepší řešení, než v sobě vše dusit a následně po čase vybouchnout. Takové hádky totiž často nekončí dobře a občas bývají pro vztahy konečnou.

To ale u Romana s Míšou nehrozí, jelikož říkají, že nakonec vždy zjistí, že jsou problémy, kvůli kterým se hádají, často zbytečné. A rozhodně ne takové, že by někdy měly ohrozit to, co společně vybudovali – tedy rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama