Hadrbolcové začíná srdíčko vypovídat službu

Přijde o roli v Ulici?

Zdena Hadrbolcová v seriálu Ulice.

Patří mezi vitální dámy plné elánu. Ani pokročilý věk jí dosud nepřekážel v pravidelném sportování, bez kterého se prý neobejde. Svůj zájem o sport vysvětluje mimo jiné právě tím, že se snaží předcházet zdravotním komplikacím.

Zkrátka si dávala záležet na péči o sebe. I přesto představitelku pekařky Růženy ze seriálu Ulice, ZDENU HADRBOLCOVOU (78), dostihly velké zdravotní potíže.

Skončí v Ulici?

V uplynulých týdnech si stěžovala na nezvyklou únavu, ke které se přidaly problémy s dýcháním. Nakonec musela vyhledat lékařskou péči a byla okamžitě hospitalizována, nehledě na to, že natáčení Ulice je v plném proudu. Ani jedno se nedalo odložit.

Také vás může zajímat ...

Aby si lékaři mohli udělat obrázek o kondici jejího srdce, museli herečce provést zákrok, díky němuž mohli seriálové pekařce změřit krevní tlak a provést další potřebné testy.

Poté mohla z nemocnice jít domu a nyní netrpělivě čeká na výsledky vyšetření. Svůj zdravotní stav nechce blíže komentovat. Dá se ale předpokládat, že je z vývoje vyděšená. V případě, že její srdce bude potřeba operovat, by Zdenu čekala delší pracovní pauza.

Několikadenní výpadek její postavy z natáčení by tvůrci Ulice asi dokázali vymyslet tak, aby to nemělo větší vliv ani na seriál, ani na její roli. Když ale kvůli operaci a následné rehabilitaci bude muset chybět déle, hrozí, že její postavu alespoň dočasně uklidí mimo kameru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...