Halina Pawlowská: Hádky s příbuznými

Jak je možné, že ani třípatrová vila v pražském Podolí nezajistí spisovatelce a scenáristce Halině Pawlowské nejzákladnější soukromí? Z luxusního sídla trochu připomínajícího loď je úchvatný výhled na Prahu a nechybí mu ani výtah, ale jednu chybičku přece jen má: tam si prostě neodpočinete.

Horní patro obývá sama Pawlowská, v prostředním žije její dcera s manželem a synem, v dolním bydlela dříve Halinina maminka, nyní si ho pro sebe upravil nynější partner Karel Czaban (69). Čím víc lidí, tím více hádek.

Také vás může zajímat ...

„Zrovna teď jsem tam řvala: Bože můj, to nemám ani pět minut na to, abych tady byla sama a mohla se obléknout?! Furt tam někdo je. Vnuk ke mně vtrhl, zeť šel najednou na terasu, i když tam normálně nechodí.

Dcera tam něco pištěla,“ posteskla si paní domu. A což teprve, když se někdo z jeho obyvatel, nějaký flamendr, vrací v pozdní hodinu a kdekoho vzbudí? „Chvilku vždycky naříkám, ale mám je ráda,“ říká Halina.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama