Halina Pawlowská: kolaps v kuchyni!

Mezi oběti nevlídného zimního počasí se v českém šoubyznysu zařadila i moderátorka, spisovatelka a scénáristka Halina Pawlowská (61), což není překvapivé, protože je známá mnoha vleklými neduhy. Tentokrát si ji našla klasická chřipka, která ovšem měla dramatický průběh.

„Přesně s úderem polévkového talíře na štědrovečerní stůl se mi nějak zatmělo před očima, ztěžkly mi nohy, v těle se rozlilo divné horko a já zmalátněla až do rýmy a kašle a bolesti na průduškách,“ líčila Halina dramaticky útok zákeřných virů na svůj rozsáhlý organismus.

To byla právě ta největší krize: zatímco rodina si debužírovala veškeré sladké a tučné lahůdky, populární scénáristku zcela opustila chuť k jídlu, přestože pohoštění vlastnoručně připravila!

Také vás může zajímat ...

Život je tak nespravedlivý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...