Halina Pawlowská: Nebere ohledy na druhé

Pracovní nasazení ji rozhodně nechybí. Řeč je o oblíbené moderátorce, bavičce a spisovatelce Halině Pawlowské (63). Před nedávnem vydala svou další knihu s názvem Zanzibar aneb První světový průvodce Haliny Pawlowské.

Je sebestředná

Také vás může zajímat ...

Co si budeme povídat, sepsat takovou knihu není nic jednoduchého a rozhodně to není běh na krátkou trať. Není tedy divu, že její pracovní vytížení se projevuje i jinde, než v práci. Okolí jejích blízkých přátel a rodiny nám sdělilo, že bývá hodně sebestředná a že často myslí jen a jen na sebe.

Není jediná, kdo hodně pracuje

„Někdy se chová, jako by nepracoval nikdo jiný, než ona,“ potvrdil nám Haliny blízký přítel. Možná by se Halina měla přestat zaobírat jen sama sebou a občas by mohla projevit starost i o někoho jiného. Její rodina a přátelé by to, podle jejich slov, vřele uvítali.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama