Halina Pawlowská: Špatné vztahy se synem

Stěžuje si, že s ní syn vůbec nemluví.

Z námá herečka a spisovatelka Halina Pawlowská (62) má trápení se synem Petrem (31). Ten se k ní prý chová chladně a ona o něm v podstatě nic neví. „Můj syn je po mém manželovi, to znamená, že mluví málo.

Vlastně nemluví vůbec,“ stěžuje si herečka. Dál ale přiznává, že se Petr rozhodl neodpovídat na žádné hloupé otázky a už vůbec na nic konkrétního. To zní trochu krutě. Všechny matky přece dětem občas připadají otravné, ale neznamená to, že je úplně odstřihnou ze svého života.

Halina má Petra se zesnulým manželem Zdeňkem (†60), se kterým byla 35 let. Ještě spolu vychovali dceru Natálii (35), která udělala z Haliny babičku. Natálie je úplný opak jejího bratra a s matkou má blízký vztah.

Také vás může zajímat ...

Mimo jiné proto, že s ní bydlí v jednom domě. Dokonce si od ní nechává dávat životní rady. Snad se i syn umoudří a matku vezme jednou na milost..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...