Halina Pawlowská: Vleklé záchvaty smutku Cítí hluboký smutek

Zdá se, že i nekonečný optimismus a smysl pro humor má svoje hranice. Důkazem je spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (61) – jako by jí definitivně došly všechny pozitivní myšlenky, kterých mívala na rozdávání.

Podle všeho se ani „veselé kopy“ nevyhnou depresím, a to zejména ve chvílích, kdy džbán takzvaně přeteče. A přesně to se Pawlowské stalo. Navždy odešli maminka, tatínek i manžel. A to se pak optimismus v duši hledá jen těžko.

Spisovatelka promluvila o to, že trpěla dokonce i na dovolené, kde chtěla odpočívat a načerpat nové síly. Odjela se zotavit do italské vesničky Scarlino v Toskánsku, ale bohužel tu na ni zaútočily smutné vzpomínky.

Před lety sem totiž zavítala s celou velkou rodinou, s manželem, dětmi, rodiči i psi. Nejspíš sem vůbec neměla jezdit, protože se jí všechno vybavilo. Jak tehdy prožívali chvíle velikého štěstí, i když o tom vlastně nevěděli.

Také vás může zajímat ...

Netušili, že by si toho měli vážit. Teď najednou je všechno jinak. Nešťastná Halina pláče i v nádherném Toskánsku, kde se vlny tříští o bílé skály a číšníci roznášejí čerstvé chobotnice a mozzarellu. Bohužel, i mezi olivovými háji a romantickými vinicemi nesnesitelná bolest z duše neodchází.

.. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...