Halina Pawlowská: Vyhodí rodinu na ulici?

Nevýhodou společného rodinného bydlení je to, že nejste ani chvíli sami. Své o tom ví i HALINA PAWLOWSKÁ (63), která bydlí s tchyní, dcerou a její rodinou a ke všemu s neteří! A prý se jí to začíná dost zajídat.

Vícegenerační bydlení má spoustu výhod, ale bohužel i nevýhod. Člověk se musí neustále někomu přizpůsobovat. Halina Pawlowská ale na bydlení nikdy neměla štěstí. Jako malá bydlela s rodiči v malé garsonce, kde obvykle nebyli sami, ale se spoustou jejich kamarádů a příbuzných. A tak ani tehdy neměla prostor sama pro sebe.

Také vás může zajímat ...

Proto se rozhodla, že v dospělosti chce mít obrovský dům, kde se bude moct svobodně pohybovat a nikdo ji nebude rušit, když sama nebude chtít.

dcera Natálie, Halina Pawlowská
dcera Natálie, Halina Pawlowská

Dělá si z přítele sluhu

Jenže to se jí také tak úplně nesplnilo. „Bydlí s námi moje devadesátiletá tchyně, dcera s rodinou, můj přítel a moje neteř z Ukrajiny,“ prozradila. Ke všemu za ní chodí téměř denně její syn, na oběd nebo na večeři. O hádky a drobné konflikty tedy rozhodně nemá nouzi. A o soukromém životě si může nechat jenom zdát. „Pravda je, že občas mě někdo nebo něco naštve,“ práskla.

Naštve je ovšem podle její blízké kamarádky slabé slovo. Kolikrát se prý potřebuje uklidnit, a tak přijde k ní a společně si dají skleničku či dvě vína. Ani její přítel KAREL CZABAN (68) jí to moc neusnadňuje. Sice jí dělá všechno, co jí na očích vidí, ale také už mu prý začíná docházet trpělivost. Chtěl by žít poklidným životem, to ale v domě plném lidí rozhodně nemůže.

Navíc si z něj Pawlowská prý dělá sluhu. Už několikrát byl viděn, jak jí dělá taxikáře. Vozí ji i členy její rodiny, kam si zamanou, nosí jim těžké tašky, a když je třeba, uklidí, uvaří i nakoupí.To sice Pawlowská nikdy veřejně nepřiznala, ale ti, kdo ji znají osobně, vědí, že své partnery dokáže využít na maximum. Jak dlouho jim takový vztah může vydržet?

A jak dlouho bude trvat, než se Pawlowská rozhádá se svou dcerou NATÁLIÍ (36)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...