Halina Pawlowská: Zajistila si velký úspěch

Co stojí za jejím úspěchem?

Je nejen výbornou herečkou a moderátorkou, ale také velmi úspěšnou spisovatelkou. Nyní HALINA PAWLOWSKÁ (62) pracuje na své již 30. knize. A za to, že jí to tak skvěle píše, prý může dobře situovaná pracovna v jejím domě. Spisovatelka má totiž udělaný strop ve tvaru pyramidy, což prý podle jejího architekta jí má zajistit, že jí tam všechno půjde od ruky.

„A je fakt, že pořád píšu,“ pochvaluje si Halina. Ta si roku 1981 koupila pořádně masivní dřevěný stůl za v té době neuvěřitelných 20 000 korun. „On je správný psací stůl, ale já vyhledávám malý nemožný nízký stolečky, kde se mi blbě sedí, a tam mi to kupodivu daleko líp jde,“ líčí spisovatelka, kterou při práci nesmí rozhodně nikdo rušit.

„Do mé pracovny nikdo nesmí,“ zdůrazňuje s tím, že pokud tak někdo učiní, se zlou se potáže. Vzhledem k tomu, že Pawlowská patří mezi naše nejúspěšnější spisovatelky, věříme, že ji okolí moc neruší.

Také vás může zajímat ...

zase .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...