Halle Berry: Dala se na bojová umění

Proměnila se v totálního otroka své postavy. Halle Berry (51) nechce být jen štíhlá, ale navíc chce být fit. Vsadila na bojová umění, která provozuje s profesionálním trenérem. Ve svém věku tak nemá problémy zveřejnit na sociálních sítích fotky své polonahé postavy a konkurovat v tomto ohledu klidně i o třiceti let mladším ženám.

Také vás může zajímat ...

Dokonce se o ní mluví jako o jedné z nejtvrději posilujících ženách v celém Hollywoodu. „Nikdy jsem nepotkal nikoho, kdo cvičí a posiluje s takovým odhodláním,“ přiznal její trenér. No, tak hlavně, aby to nepřehnala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...