Hana Brejchová: Úmrtí ji srazilo na kolena!

Vychovával ji od 12 let

Hvězda filmu Lásky jedné plavovlásky HANA BREJCHOVÁ (70) je zničená. Vyrovnává se totiž s bolestnou ztrátou svého otčíma. O smrti milovaného druhého tatínka, který ji vychovával od jejích 12 let, se Hana dozvěděla od bratra JOSEFA, který s ním byl stále v kontaktu. „U něho doma jsem také tátu viděla naposledy. To bylo asi tak před rokem,“ řekla Brejchová se slzami v očích.

Starší sestry BLANKU (†73) a slavnou JANU BREJCHOVOU (77) nevychovával, ty už v době, kdy s jejich matkou začal žít, měly své vlastní životy. „Blanka umřela a Janě jsme neřekli, že otčím už není.

Neměla ho ráda, stejně jako se, nikdo neví proč, otočila zády k naší mamince,“ posteskla si.

Na pohřeb nepůjde

Také vás může zajímat ...

Kdo by ale čekal, že zlomená Hana dorazí na pohřeb svého druhého otce, ten by se pletl. „Na pohřeb určitě nepůjdu, nemám je ráda,“ přiznala se.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...