Hana Brejchová: V slzách

Napůl zhroucená a v slzách! Tak je na tom nyní Hana Brejchová (71), kterou všichni známe z filmu Lásky jedné plavovlásky. A právě s tímhle snímkem její současný smutek vlastně souvisí.

Hanu Brejchovou totiž nikdo nepozval na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů. Zahajovací večer byl věnován vzpomínce na Miloše Formana (†86), byl odvysílán film Lásky jedné plavovlásky, kde ztvárnila hlavní roli právě ona.

Také vás může zajímat ...

Není divu, že tam toužila být. A opravdu by si to coby hlavní hrdinka filmu zasloužila. Nechala se slyšet, že kdyby jí zavolali, aby přijela, popadla by zavazadlo a jela. Smutně prohlásila, že si tedy na Miloše Formana, do kterého byla celý život zamilovaná, zavzpomíná v soukromí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...