Hana Gregorová a Radoslav Brzobohatý: Radí se s věštci!

Kartářka se netrefila

HANA GREGOROVÁ (64) patří mezi ty, kteří věří v osud. Herečka totiž věří kartám a věštbám. Má dokonce svého dvorního věštce, u kterého si nechává prověřovat svůj budoucí osud. Kromě toho, že věří kartám, je Gregorová přesvědčená také o tom, že k tomu má i určitý dar. „Občas mívám předtuchy,“ tvrdí vdova po herecké legendě RADKU BRZOBOHATÉM (†79).

I tak ale herečka pro rady chodí k někomu jinému. „Mám šikovného věštce na Slovensku,“ prozradila Hana, ačkoli vzápětí dodala, že se na věštby nijak neupíná. Chce podle svých slov jen ověřit některé věci, které jsou pro ni v dané životní fázi důležité. Její slovenský věštec ji prý nikdy nezklamal. „Musím říct, že mu všechno vyšlo,“ tvrdí.

Přesto má i ona špatnou zkušenost a ví, že ne každému, kdo vykládá karty, se dá věřit.

Také vás může zajímat ...

Byla totiž i u vědmy, která se při věštění jejího osudu netrefila vůbec do ničeho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...