Hana Gregorová: Chodí spolu s Koptíkem vůbec?

Něco tu nehraje. Jsou spolu?

Na jejich vztahu něco pravdu nehraje?

Kolem vztahu HANY GREGOROVÉ (64) a ONDŘEJE KOPTÍKA (34) bylo rušno. V poslední době se sice zdálo, že humbuk utichá, opak je však zřejmě pravdou. Začíná totiž vyplouvat na povrch, že je jejich vztah trochu jiný, než za jaký ho většina lidí považovala. O intimnosti v něm prý rozhodně nejde. Na čem je tedy založený, když ne na lásce a vášni?

Nemají se k sobě

Podle našeho dobře informovaného zdroje se Gregorová a Koptík chovají jinak, když je někdo vidí a když si myslí, že je pozornost upřena jinam. To tak trochu vysvětluje časté Koptíkovy křečovité projevy lásky, kterými zahrnoval na veřejnosti před zraky novinářů a fotografů svou milou. Už na počátku jejich vztahu bylo zřejmé, že na jeho dotecích něco prostě nesedí.

Někteří tvrdí, že když nejsou kolem objektivy fotoaparátů, Hana s Ondřejem vypadají spíš jen jako přátelé, a nikoli žhaví milenci, kteří jsou spolu ještě relativně krátce.

Také vás může zajímat ...

U Hany by to bylo pochopitelné, přece jen už chce mít svůj klid, ale o co jde asi mladému Ondřejovi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...