Hana Gregorová: Děti jí odpustily

Ještě před nedávnem byl vztah s herečky s jejím synem Ondřejem Brzovohatým (35) a dcerou Rolou (40) na bodu mrazu. Děti Gregorové (66) zazlívaly, že vzala zpátky na milost svého drogově závislého exmilence Ondřeje Koptíka, který se začal chovat jako psychopat a měl ji velmi poškodit.

Ondřej s Rolou prý s matkou údajně úplně přerušili styky. A to Gregorovou velmi trápilo. S Koptíkem si sice plnými doušky užívala milostné cvrdlikání, špatné vztahy s rodinou pro ni byla ale krutá daň. Teď se ale však zdá, že je všechno zlé zapomenuto.

Také vás může zajímat ...

Herečka se pochlubila, že se jí syn s dcerou ozvali s tím, že by se s ní chtěli zase vidět. „Ondra s Rolou jí psali, že by se s ní rádi setkali. Zatím k tomu ale nedošlo. Ale vypadá to, že to Hanku hodně potěšilo, proto o tom mezi kolegy mluví,“ prozradil zdroj z blízkého okolí Gregorové.

Možná tomu napomohly zdravotní potíže herečky. Gregorová totiž trpí bolestmi kvůli patní ostruze. Její potomci s ní nejspíš soucítí a proto se i přes neshody rozhodli projevit starost o ni a naladit přátelskou notu.

V tomto případě se tedy ukazuje odvěké pravidlo že i všechno špatné je k něčemu dobré. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...