Hana Gregorová: Rychle se zbavila dědictví!

Tak to by nikdo nečekal. Ředitelka Divadla Radka Brzobohatého, Hana Gregorová (64), údajně prodala své divadlo moderátorce Sportky Romaně Goščíkové (35). Vdova po Radku Brzobohatém (†79) se tak zbavila divadla, které třináct let neslo jméno jejího manžela.

Hana už není principálkou divadla.
Hana už není principálkou divadla.

Ještě před třemi lety byla Hanka rozhodnutá za divadlo bojovat a nikdy ho neopustit „protože by si to Radek nepřál“. Proč tedy ta změna názoru? Je pravda, že vedení divadla bylo pro Hanku už asi nad její síly. Největší šok tím ale způsobila svým kolegům. Nikdo z personálu divadla neměl do poslední chvíle o ničem ani tušení: „Paní Gregorová nás svolala a postavila před hotovou věc. Byl to šok!

Jak takhle před divadelními prázdninami budeme shánět práci?“ hořekují zaměstnanci. Ani sama Gregorová neodpověděla na otázku, co za jejím rozhodnutím stojí. Je to opravdu tak náročné, nebo chce mít více času na svého mladého milého milence Ondřeje Koptíka (32)?

Také vás může zajímat ...

Lidé si asi budou šuškat všelicos.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...