Hana Gregorová: Skončila u soudu!

Byla nucena v roce 2017 prodat kulturní stánek nesoucí jméno zesnulého manžela, tedy Divadlo Radka Brzobohatého.

Také vás může zajímat ...

S novou principálkou Romanou Goščíkovou (37) se Hana Gregorová neshodla. Dlužno podotknout, že v té době celá země žila sporem Gregorové s milencem Ondřejem Koptíkem (35), který pilně zásoboval sociální sítě oplzlými narážkami a verši, a tak měla herečka z ostudy kabát, což na divadlo vrhalo špatné světlo.

Najednou jsem zůstala bez práce, vůbec jsem to nečekala,“ říká. „Těšila jsem se, že po čtrnácti letech, kdy jsem se o divadlo starala a vedla ho, začnu zase hrát a budu členka souboru.“ Byla zklamaná, záhy založila Divadélko Radka Brzobohatého, což zavání nekalou soutěží, anebo je přinejmenším v rozporu s dobrými mravy.

„Musím se bránit,“ ozvala se Romana Goščíková. „Věřím, že rozhoduje selský rozum a že nežijeme v bezprávním státě,“ doufá nová principálka Divadla Radka Brzobohatého. Kauza skončila u soudu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...