Hana Gregorová: Stáhla se do ústraní

Bylo jí všude plno, teď to vypadá, že po pozornosti netouží. Herečku HANU GREGOROVOU (66) s jejím milencem ONDŘEJEM KOPTÍKEM (33) uvidíte jen zřídka.

Zřejmě už jí společenský život nic moc neříká. Herečka Hana Gregorová (66) se dřív se svým milencem Ondřejem Koptíkem (33) ukazovala, jak jen to šlo. Věkový rozdíl jí nikdy nedělal problém, naopak se vždy hrdě prezentovala jako žena, která má vedle sebe mladého kolouška, a nestyděla se za něj.

Také vás může zajímat ...

Delší dobu ale o sobě nedala nic vědět a její život jako by byl najednou pro veřejnost uzavřený. Už ani nepřidává nic na své sociální sítě, což některé její příznivce mrzí. Je Koptík opravdu tak poslušný, že jsou spokojeni a užívají si tepla rodinného krbu, nebo jde jen o ticho před bouří?

Vidí růžově?

Není žádné tajemství, že v minulosti to Koptíkovi a Gregorové moc neklapalo.Problém byl údajně na straně Koptíka, který se o Gregorové vyjadřoval neuctivě. Ona se s ním kvůli tomu pochopitelně rozešla. Po čase ho ale znovu vzala na milost, protože její láska a touha po výrazně mladším partnerovi byla silnější než ona.

Zřejmě doufala, že se v jejich vztahu něco změní a že vše bude krásné, růžové a poseté štěstím.

Rady odborníka

O jejich podivném vztahu si dovolil promluvit i uznávaný psychiatr Jan Cimický (70). Podle něj si Gregorová vztah až příliš idealizuje, protože se bojí toho, že zůstane opuštěná. Ženy prý občas takové tendence mívají. „Přitažlivost je prostě tak velká, vzájemné pouto tak silné, že žena odpustí všechno,“ vysvětluje Cimický.

Gregorová si podle něj partnera, kterého už dříve opustila kvůli jeho drogové závislosti, nemůže idealizovat do nekonečna.

Jednou svoje růžové brýle sundá a dojde jí, že věci nejsou tak růžové, jak si myslela. Teprve pak najde sílu to změnit a dá za pravdu svému okolí, které jí radí od Koptíka odejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...