Hana Gregorová: Svým kolegům je pro smích

Mám takový pocit, že už dorajtovala

Solidarity se od kolegů příliš nedočkala

Už nějakou dobu se národ baví šíleným chováním exmilence HANY GREGOROVÉ (65), která ONDŘEJE KOPTÍKA (34) odkopla po dvouletém vztahu. Mladý exmilenec teď přešel ke kalibru nejhrubšího zrna. Slibuje, že pokud sledovanost jeho profilu na Facebooku dosáhne určité výše, zveřejní video, které jeho bývalku zničí. Co má zase za lubem?

Prý už dorajtovala

Okolí Gregorové mlčí, na paškál si ji ovšem vzali na rodném Slovensku. Tam se do ní pustili MILAN KŇAŽKO (72) a MARIÁN LEŠKO (63) v pořadu, kde reagují na aktuální dění. „Hana by si měla najít někoho, kdo už neumí psát nebo ještě neumí psát,“ vysmívali se jí a zhodnotili, že Hana už radši bude do smrti sama než riskovat další skandál.

Také vás může zajímat ...

„Mám takový pocit, že už dorajtovala a je na konečné,“ řekl Leško.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...