Hana Gregorová: Sžírá ji hluboká závist

To, co Haně Gregorové (64) schází a co závidí lidem kolem sebe, je mládí a krása. Pokaždé, když se prý podívá ráno do zrcadla, přemýšlí, co by na sobě mohla vylepšit, aby se jí podařilo zamaskovat svá léta.

Ačkoli to herečka otevřeně asi nepřizná, největším trnem v oku jí musí být krásná manželka jejího syna Ondřeje Gregor Brzobohatého (34), Taťána (29). „Ona má úžasný metabolismus, může sníst, co chce a stále je štíhlá,“ posteskla si Hana a netajila se tím, že své snaše velmi závidí.

Táňa je stále krásná a její tchyně proto trpí závistí!
Táňa je stále krásná a její tchyně proto trpí závistí!

Sama Gregorová se totiž musí stále hlídat, aby nepřibrala a nepřestala být pro svého milence Ondřeje Koptíka (32) přitažlivou. Jakoby jí začalo docházet, že vztah s mladším mužem má svá úskalí.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...