Hana Gregorová: ZA KOLOUŠKA UŽ SE NESTYDÍ?

Zkrocení zlého zajíčka! To se povedlo HANĚ GREGOROVÉ (65) s jejím přítelem ONDŘEJEM KOPTÍKEM (33). Ten ještě před rokem pořádně zlobil a ztrapňoval ji, kde mohl. Pak ho dostala do léčebny, a když z ní vyšel, vrátila se němu, ale odklidila ho z dohledu novinářů. Využila ho minimálně na to, aby jí potají na chalupě okopával záhonky.

Všechno je jinak

Také vás může zajímat ...

Jenže najednou už se za něj nestydí! Vzala ho na křest knihy a Koptík se pořádně vyfešákoval. Byla to jejich první společná akce po několika měsících a on nenechal nic náhodě! Sladil se podle oblečení své přítelkyně, pořád se kolem ní motal, připaloval jí cigarety a svou lásku nepustil z dohledu. Pokud chce být Koptík ale jen zlatokop, moc si neužije!

Gregorová se svěřila, že letos luxusní dovolenou neplánuje. Maximálně si pohlídá last minute zájezd. Proto může Koptík na život ve zlaté kleci zapomenout.

Naopak se musí snažit, aby zase nedostal kopačky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...