Hana Gregorová: Zanevřela na děti

Vypadá to, že se svými dětmi už definitivně ukončila jakýkoliv kontakt. To, že herečka Hana Gregorová (66) nemá se svými dětmi Ondřejem Gregor Brzobohatým (35) a Rolou Brzobohatou (40) ty nejlepší vztahy, není žádná novinka.

Už se jim nevnucuje

Také vás může zajímat ...

Nicméně Gregorová nedávno pronesla slova, ze kterých trochu mrazí. „Mé děti si ze všeho nejvíc přejí, abych se jim přestala plést do života, tak jim to splním,“ řekla. Asi jí skutečně došly nervy. Vypadá to, že herečka definitivně končí se snahou urovnat jejich rodinné vztahy.

Končí se snahou

Důkazem je také to, že Vánoce strávila jen se svým mladým milencem Ondřejem Koptíkem (34) a své rodině se ani neozvala. Zdá se, že by se Ondřej s Rolou měli rozmyslet, zda matku ve svém životě skutečně chtějí nebo ne. Od ní už se totiž žádného gesta pravděpodobně nedočkají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...