Hana Gregorová: Zůstala sama!

Stále větší silou se herečce Haně Gregorové (66) vrací její nedávná pohnutá minulost… Měsíce na sebe strhávala pozornost románkem s o třicet dva let mladším, drogově závislým Ondřejem Koptíkem (33), díky kterému nadobro přišla o status noblesní dámy.

Vystavování pubertálních selfie na internetu a vynášení detailů ze svého intimního života… Celou ostudu ještě završily porozchodové eskapády, kdy díky sdílnosti Koptíka na ni vypluly na povrch velmi nelichotivé věci.

Také vás může zajímat ...

Možná by si Gregorová mohla ještě zachránit pověst, kdyby svého proradného zajíčka definitivně poslala k šípku. Jenomže herečka s ním i po tom všem opět zamilovaně cvrdliká. Přes prsty teď na ni kouká nejen rodina, ale i její přátelé a nejvíce to pocítila o jejích nedávných narozeninách.

Zatímco v minulých letech se konaly bujaré oslavy na zahradě jejího domu v Říčanech, kam se sjeli desítky jejích přátel i její nejbližší, letos zůstala Gregorová opuštěná jako kůl v plotě. Pozvaní známí se prý buďto vymluvili, že jsou na dovolené nebo že jim do toho náhle něco přišlo.

A podle všeho jí poblahopřát nepřišel ani její syn Ondřej Brzobohatý (35) nebo dcera Rola (39). „S dětmi teď bohužel není moc v kontaktu,“ ví člověk z okolí herečky. A příliš se nevytáhnul ani její milovaný.

Koptík prý herečku měl pozvalt na romantickou večeři, niko ale tuto informaci nepotvrdil..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...