Hana Hegerová: Jak se dostala z deprese?

Královna českého šansonu Hana Hegerová (85) na tom není se zdravím nejlépe. Před dvěma lety zkolabovala. Srdeční a zároveň mozková příhoda ji přivedly do umělého spánku a ani teď to není dobré. „Moje hlava funguje, ale jinak to nestojí za nic,“ svěřila se zpěvačka.

Špatně chodí a z bytu se dostane sporadicky. Velkou ránou pro ni byla smrt milované fenky Baboo (†9). Prý myslela, že se s tím nikdy nevyrovná a dva měsíce trpěla. Zázračným lékem na deprese se ale stalo nové štěňátko.

Pořídil jí ho vnuk Matouš a jde opět o francouzského buldočka. O psa se sama starat nemůže, a tak ho má vždycky jen na návštěvě. Hegerová je opět spokojená a na psí návštěvy se vždycky těší. O její minulou fenku se starala rodina herečky Vlasty Peterkové (70).

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...