Hana Hegerová: Náhlý zvrat ve zdravotním stavu

Před čtyřmi lety prodělala královna českého šansonu HANA HEGEROVÁ (86) mozkovou mrtvici v kombinaci s infarktem. Od té doby o legendární zpěvačce nebylo slyšet. Po léčbě se zdržovala doma, nevycházela a vypadalo to, že nemá energii na sebemenší aktivitu. Sama říkala, že už čeká jenom na to, až si pro ni přijde zubatá. Dlouhé měsíce byla zavřená ve svém bytě v centru Prahy a nikdo o ní nevěděl.

Zkrátka to vypadalo, že rezignovala na život. O Haně Hegerové se přestalo mluvit a všichni se báli o její zdraví. Naděje, že by se dala dohromady, byla opravdu mizivá.

Také vás může zajímat ...

Ale zpěvačka překvapila!

Dobré zprávy

Své dny netráví v posteli, jak se všichni obávali. „Jak je paní Hegerové? Vždy to záleží na počasí, ale momentálně je na procházce a nestěžuje si na nic,“ popisuje současný stav čiperné zpěvačky její kamarádka. Je skvělé slyšet, že má po tak vážných zdravotních problémech dostatek sil na pravidelné procházky!

„Cítím se normálně, umřít se rozhodně nechystám a těším se z toho, že už začalo jaro,“ vzkazuje Hegerová!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...