Hana Holišová: Rozchod se zajíčkem!

Jejich lásce je konec! Před necelými dvěma roky se herečka známá z Tvoje tvář, Hana Holišová (37), má známý hlas dala dohromady se svým o sedm let mladším kolegou právě ze zmiňované soutěže, expartnerem zpěvačky Kamily Nývltové (28), tanečníkem Tomášem Smičkou (29).

Dokonce společně následně naskočili i do muzikáu Ať žijí duchové. Bez sebe neudělali ani krok, slušelo jim to spolu, vztah jim ale nevvydržel. „Rozešli se před dvěma měsíci,“ oznámila jejich kolegyně z divadla s tím, že jiskření mezi nimi vyprchalo.

Také vás může zajímat ...

Sama Holišová nechce o rozchodu mluvit. „Nechci se vyjadřovat k osobním věcem. Nikdy jsem to nedělala a nebudu ani teď,“ vyvlékla se z odpovědi. To, že spolu už nejsou, však potvrzuje mnohé. „Poslední dobou už jezdili i odjížděli z muzikálu každý sám,“ potvrdil jiný zdroj z divadla.

Podle všeho však Smečka nezůstane dlouho bez partnerky. Kolem sympatického tanečníka se neustále točí spoustu rásných žen, dá se tedy očekávat, že ho brzy nějaká uloví..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...