Hana Krampolová: Jak dlouho vydržela bez alkoholu?

Podzim není příznivým obdobím pro osoby, které se chtějí vyhýbat alkoholu. Neustálá vinobraní a burčák na každém rohu láká lidi do hospod a ke sklenkám.

Nevšímat si toho, to už vyžaduje velmi silnou vůli. Škoda že právě ta zřejmě chybí Haně Krampolové, manželce populárního baviče Jiřího Krampola (80). Blondýnka, která kvůli požití koktejlu z antidepresiv a alkoholu skončila na psychiatrii na pražském Karlově náměstí, dobře ví, že „ohnivá voda“ je pro ni tabu, a co horšího, představuje v jejím případě smrtelné nebezpečí.

Také vás může zajímat ...

Nějakou dobu prý skutečně abstinovala, teď už je jí zase všechno úplně jedno. Bohužel opět nabyla dojmu, že je zdravá a může pít jako duha, ač jí lékaři neustále zdůrazňují, že je to nesmysl a že alkohol je pro ni jed.

Dělá tím velké starosti manželovi. Na nedávném křtu jeho nové knihy do sebe „klopila“ jednu skleničku vína za druhou, kouřila jako tovární komín, chvilku se smála, chvilku slzela. Nebohý Jiří Krampol ji smutně pozoroval.

Zjevně už si chudák neví rady. Co má jen dělat? Připoutat neposlušnou manželku k radiátoru ústředního topení, aby nedosáhla na lahev? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...