Hana Krampolová: Konečně dobrá zpráva!

Přibrala. Novinky ohledně Hany Krampolové jsou konečně jakž takž příznivé. „Hanka je na tom o dost lépe, navíc jí to daleko více sluší,“ pochvaluje si manžel Jiří Krampol (81).

Cítí se extrémně vyčerpaný, Hanin dlouhotrvající bídný stav mu dal zabrat. Naštěstí se blýská na lepší časy. „Přibrala dvanáct kilo, už začala normálně jíst,“ netají se radostí populární bavič.

Také vás může zajímat ...

To bylo totiž nejdůležitější: aby blondýnka normálně jedla. Nejvíc ji v poslední době deptalo nechutenství a hned za ním téměř až chorobná závislost na cigaretách. Z léčebny v Bohnicích ji hned tak nepustí.

„I kdybych ji měl mít doma třeba až na Vánoce, tak co? Hlavně že to bude zase moje Hanka,“ optimisticky podotýká její manžel. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...