Hana Krampolová: Myslí si, že umí pít

Zajímavý vývoj má případ Hany Krampolové (57), mluvíme-li o její zálibě v alkoholických nápojích. Před rokem se manželka populárního baviče Jiřího Krampola (80) léčila v Psychiatrické nemocnici Bohnice v Praze ze závislosti na lécích a alkoholu.

Z obojího si předtím totiž udělala smrtící koktejl. Lékaři ji varovali, že už se musí od alkoholu a drog držet co nejdál, totéž říkal její manžel. Hana rozumně tvrdila, že si to uvědomuje a že je pevně rozhodnuta abstinovat.

Také vás může zajímat ...

Šlo totiž o život! Rok s rokem se sešel, a blondýnka bohužel změnila názor. A je patřičně šokující! Nyní totiž tvrdí: „Neměla bych pít, ale někdy si můžu dát. Jen ne sama.“ Snad aby ten druhý pak co nejrychleji přivolal záchranku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...