Hana Krampolová propadla opět alkoholu?

Ještě to není ani půl roku, co byla Hana Krampolová (56) propuštěna z léčebny, kde se snažila dostat ze závislosti na alkoholu a už to vypadá, že mocnému démonovi znovu propadla. Podle očitých svědků si chodí manželka Jiřího Krampola (79) kupovat tajně lahve s pitím a její stav má být prý mnohem horší, než před léčbou.

Také vás může zajímat ...

„Narazím tu na ni třeba i třikrát denně. Ráno si kupuje pivo a přes den víno,“ sdělil náš zdroj, který ovšem není jediný, kdo Krampolovou při jejích tajných výletech potkává. Její muž ji ale brání. „Hanička a alkohol? To v žádném případě ne! Já mám rád červené víno, tak ho asi koupila mně.

Ona nepije,“ stojí za ní. Všechno ale bohužel nasvědčuje tomu, že Krampol netuší, co se u nich doma děje, když odejde. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...