Hana Maciuchová: Našla nové řešení

I když byla jako televizní herečka velmi oblíbená a mnozí fanoušci to oplakali, HANA MACIUCOVÁ (72) se přednedávnem rozhodla skončit s natáčením. Zůstala pouze u divadla, což v dnešní době není tak dobře placeno jako seriálové role, ve kterých kdysi zářila.

Jen divadlo ji neuživí. Proto vzala kšeft

Také vás může zajímat ...

Toto rozhodnutí už se ale asi projevilo na jejím bankovním účtě, a tak si herečka uvědomila, že musí přece jen najít nějakou další pracovní alternativu.

Využila příležitost

Proto kývla na nabídku, která pro ni není až tak typická. Maciuchová propůjčila svůj hlas k načtení humorné knihy o rodině, jíž změní život nový pes. Práce je to sice nenáročná, ale nějakou korunu jí zajisté vydělá. Jaké však sklidí úspěchy, je otázka času.

Donutil ji k tomu chlap?

Ačkoli se Maciuchová vymlouvá na to, že z televizních obrazovek odešla hlavně kvůli zdravotnímu stavu, nemusí to být úplně pravda. Poté, co se po jejím boku objevil nový muž, dělá jedno unáhlené rozhodnutí za druhým. Dokonce se pravděpodobně vzdala dědických nároků na dům po milovaném otci. Že by až takhle?

Má na její chování vliv vztah s uznávaným doktorem KARLEM VALDAUFEM (71), nebo na stará kolena mění svoje priority? Nebo je za tím vším něco zcela jiného?

Uvidíme, co to bude…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...