Hana Maciuchová ohrožuje sama sebe

Stojí jí takové riskování za to?

Hana Maciuchová hraje v divadle i přes své nalomené zdraví.

HANĚ MACIUCHOVĚ (70) podle všeho otrnulo až příliš brzy. Herečce je asi málo, že rakovinu, která mnoho jejích kolegů navždy vyřadila ze života, díky včasnému odhalení zdolala snadno a v hodně krátkém čase. Jako by chtěla po vítězství nad nebezpečnou chorobou vyhrát i sama nad sebou a rozhodla se za každou cenu co nejvíc urychlit návrat do divadla.

Už původně na květen ohlášený návrat vyvolával pochybnosti, jestli je to rozumný nápad. Jenže ani to Haně nestačilo. Už ji nebavilo nic nedělat, jen odpočívat a čekat, až se její organismus po náročné léčbě vzpamatuje.

Také vás může zajímat ...

Rekonvalescenci ještě o měsíc zkrátila a pouhé dva měsíce po vynucené pauze se vrátila do vinohradského divadla, aby stihla účinkovat v představení Ideální manžel.

Že svůj návrat skutečně příliš uspěchala, bylo zřejmé na první pohled, když se do divadla doploužila. Zesláblá, pohublá a chůzí z domova, i když od divadla bydlí jen několik set metrů,vyčerpaná přišla pouhých 60 minut před začátkem představení.

Zatímco ostatní kolegyně už byly dávno na místě a připravené, velmi opatrně a pomalu se pohybující Maciuchová měla co dělat, aby se stihla převléknout a nalíčit a následně podat důstojný výkon. Haně tak muselo divadlo opravdu hodně chybět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...