Hana Maciuchová: Opět velké trápení

Má nemocného tatínka

Hana Maciuchová

Před rokem touto dobou bojovala oblíbená herečka HANA MACIUCHOVÁ (71) s rakovinou prsu a nyní ve stejnou dobu se obává o život svého tatínka JOSEFA MACIUCHA (97).

Ten údajně bojuje s nespecifikovanou vážnou nemocí. Dcera proto poslední týdny tráví veškerý svůj čas u jeho lůžka. „Je stále v Olomouci a do Prahy dojíždí jen za prací,“ nechala se slyšet Hany kolegyně. Herečka se odmítla blíže vyjádřit a jen potvrdila, že za otcem dojíždí, ale pracovní závazky neruší. Josef Maciuch patří k předním regionálním hercům, dramaturgům a režisérům. Po 2.

světové válce založil ve Šternberku Jednotu divadelních ochotníků, kde působil nejen jako režisér a herec, ale také dramaturgicky. V roce 1948 založil soubor Mrštík a v 50. letech divadelní kroužek Moravských železáren. Vzhledem ke svému věku se potýká se zdravotními potížemi už delší dobu. Maciuchová už o něj několik týdnů pečovala před šesti lety, protože mu nebylo dobře.

Také vás může zajímat ...

A teď se situace opakuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...