Hana Maciuchová: Opět velké trápení

Má nemocného tatínka

Hana Maciuchová

Před rokem touto dobou bojovala oblíbená herečka HANA MACIUCHOVÁ (71) s rakovinou prsu a nyní ve stejnou dobu se obává o život svého tatínka JOSEFA MACIUCHA (97).

Ten údajně bojuje s nespecifikovanou vážnou nemocí. Dcera proto poslední týdny tráví veškerý svůj čas u jeho lůžka. „Je stále v Olomouci a do Prahy dojíždí jen za prací,“ nechala se slyšet Hany kolegyně. Herečka se odmítla blíže vyjádřit a jen potvrdila, že za otcem dojíždí, ale pracovní závazky neruší. Josef Maciuch patří k předním regionálním hercům, dramaturgům a režisérům. Po 2.

Také vás může zajímat ...

světové válce založil ve Šternberku Jednotu divadelních ochotníků, kde působil nejen jako režisér a herec, ale také dramaturgicky. V roce 1948 založil soubor Mrštík a v 50. letech divadelní kroužek Moravských železáren. Vzhledem ke svému věku se potýká se zdravotními potížemi už delší dobu. Maciuchová už o něj několik týdnů pečovala před šesti lety, protože mu nebylo dobře.

A teď se situace opakuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...