Hana Maciuchová: Popsala hrůzy a radosti lásky

Celá léta mlčela. Teď konečně promluvila o lásce, kterou cítí k vysokoškolskému profesorovi Karlu Pstružinovi (75). Obvykle naprosto nesdílná Hana Maciuchová (70) se možná bála, aby své nynější štěstí takzvaně nezakřikla.

Vždyť mu předcházelo tolik dramatických událostí: prodělala zákeřnou rakovinu a také ztratila milovaného životního druha, Jiřího Adamíru (†67). Nelze vyloučit, že jí těžké onemocnění, nad nímž zvítězila, zcela změnilo životní priority.

Už jí nevadí veřejně mluvit o svých citech, které dříve považovala za přísně soukromé. Prohlásila, že je úžasný pocit, že jste středem něčí pozornosti. Prý si plně uvědomuje, jak mnoho pro ni partner znamená a jaké štěstí je mít báječného společníka po celý zbytek života.

Vše nasvědčuje tomu, že její partner je opravdový chlap, muž do nepohody. Vždyť to byl právě on, kdo jí věrně stál po boku, když prožívala nejtěžší okamžiky svého životě. V době, kdy se dozvěděla děsivou diagnózu, byla viděna, jak se s přítelem ruku v ruce prochází centrem Prahy.

Také vás může zajímat ...

Psychická podpora nejbližšího člověka mívá ve složitých obdobích bezmála léčivé účinky. Patrně i charismatický profesor je příčinou toho, že oblíbená herečka zákeřnou chorobu porazila. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...