Hana Maciuchová: Zapomněla na minulost?

Ještě na začátku minulého roku tvrdila, že jí zdraví zničil především nekonečný seriál Ulice. HANA MACIUCHOVÁ (72) prodělala rakovinu a úspěšně se z ní také vyléčila. Poté, co jí lékaři oznámili, že léčba dopadla až příliš dobře, zařekla se, že se bude šetřit.

Pouští se do nové životní etapy

Také vás může zajímat ...

O rok později to ale vypadá úplně jinak. Zdá se, že díky své sestře SILVII a jejímu manželovi ONDŘEJOVI se zdárně vyléčila nejen fyzicky, ale i psychicky, a tak se může zase pustit do nové životní etapy. Poslední měsíce trávila ve svém milovaném Olomouckém kraji na své chalupě. Tam obhospodařovala zahrádku a nabírala síly na to, co ji od dubna čeká.

Vrací se do divadla

„Čeká mě zkoušení v divadle a nebudu mít čas vůbec na nic,“ prozradila oblíbená herečka. Vypadá to, že se chce herečka do hraní zase pustit s plnou vervou. Příliš rychle zapomněla na to, jak ještě nedávno trpěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...