Hana Mašlíková: Obětí drsné kritiky!

Moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková (35) by měla každým dnem porodit své první dítě, devátý měsíc by jí ale hádal jen málokdo. Blondýnka totiž vypadá skvěle a stále se na diváky usmívá z televizní obrazovky.

Za to, že je stále fit vděčí cvičení, kterému se věnovala i během těhotenství. A právě pohyb a Hančiny křivky se nakonec staly kamenem úrazu. Některé z divaček se totiž do Mašlíkové na sociální síti nevybíravě pustily a začaly ji urážet a nadávat jí.

„Slízla jsem pořádnou kritiku! Nemohla jsem uvěřit tomu, že nějaká matka může být tak zlá vůči jiné matce,“ uvedla šokovaná moderátorka. Tak už to ale dnes bohužel chodí.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...