Hana Vágnerová: Modeling ji ničil

Sebevědomí jí vrátil přítel

Hana Vágnerová.

Modeling je velmi drsná profese a uspět v ní vyžaduje ostré lokty. Přesvědčila se o tom i herečka HANA VÁGNEROVÁ (33), která se v patnácti letech rozhodla vyzkoušet si právě dráhu modelky. Modelingu se pak intenzivně věnovala celé tři roky, na toto období však podle svých slov nevzpomíná ráda. „Modeling mě srážel na kolena.

Byla jsem obklopena samými krásnými ženami, takže člověk má pořád tendenci se srovnávat,“ říká dnes herečka. Sebevědomí jí vrátil přítel „Všude jsem běhala v mikinách, pořád jsem se schovávala,“ vzpomíná Vágnerová. „Díkybohu už je to pryč.“ A co jí znovu navrátilo ztracené sebevědomí? Může za to údajně láska a její přítel.

„Začal mě chválit a zvedl mi sebevědomí,“ líčí.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...